www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel CARAMELL HOTEL&CAFE *** ubytování Louny

 
 
 
Hotel Louny Caramell hotel&cafe - Služba na recepci je 24 hodinHotel Louny Caramell hotel&cafe - K hotelu přísluší parkovištěHotel Louny Caramell hotel&cafe - disponuje restauracíHotel Louny Caramell hotel&cafe -  je k dispozici připojení na internetHotel Louny Caramell hotel&cafe - disponuje kavárnouHotel Louny Caramell hotel&cafe - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Louny Caramell hotel&cafe - přijímá kreditní karty VISAHotel Louny Caramell hotel&cafe - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Louny Caramell hotel&cafe - přijímá kreditní karty JCBHotel Louny Caramell hotel&cafe - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Louny Caramell hotel&cafe - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Louny Caramell hotel&cafe - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Louny Caramell hotel&cafe - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel CARAMELL HOTEL&CAFE
Mírové náměstí 56, Louny 44001
Česká Republika
Hotel-Louny-Caramell@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Caramell hotel&cafe ubytování Louny Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel CARAMELL HOTEL&CAFE - ubytování Louny | Vítejte

 
Hotel Louny Caramell hotel&cafe Příjemný pobyt v moderně a luxusně zařízených pokojích Vám poskytne hotel Caramell v Lounech. Jen kousek Vás bude dělit od veškeré historické a přírodní zajímavostí jako např. chrám sv. Mikuláše, Žatecká brána, městské opevnění nebo nejstarší dochovalý dům v Lounech Daliborka.

Hotel Caramell v Lounech ubytování
Hotel Caramell v Lounech nabízí ubytování v 10 pokojích, šesti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových. Všechny pokoje lounského hotelu Caramell jsou moderně vybavené, s minibarem, s bezpečnostní schránkou a jsou vybaveny televizí s 40 programy. Vstup na pokoje je chráněn kartovým zámkovým systémem. V každém pokoji je luxusní koupelna vybavená sprchovým koutem, WC, topením a fénem.

Hotel Caramell ubytování v Lounech restaurace
V restauraci hotelu Caramell v Lounech je nabízeno příjemné posezení v moderně zařízeném interiéru. Lounská restaurace nabízí jak zvýhodněná menu v době oběda, tak lákavé pokrmy ze stálého jídelníčku. Restaurace je celá NEKUŘÁCKÁ

Ubytování v Lounech hotel Caramell okolí
V historické části Loun se dochovaly části městských hradeb. Bylo zrekonstruováno několik bašt a dochovala se i jedna ze vstupních bran. V místech původní staré radnice stojí klasicistní dům postavený v letech 1824 až 1826. Nová novorenesanční radnice pochází z let 1886 až 1887. Zajímavou stavbou Loun je budova v níž dnes sídlí muzeum, dům zdobí gotický arkýř a dům zvaný Daliborka postavený kolem roku 1600. Naší pozornosti by neměla uniknout kolonie dělnických domků z 20. let 20. století.